Про помилковість відмови від зимового часу…

У відмові від рішення про скасування переходу на зимовий час не буде нічого страшного, заявив голова Верховної Ради України Володимир Литвин під час візиту до Львова 11 жовтня.

«Коли був внесений проект відповідної постанови, я звертався до Кабінету міністрів України із запитанням: якщо буде прийнята ця законодавча ініціатива, як це позначиться на економічному господарюванні і що це дасть власне для людей. Кабінет Міністрів поінформував, що будуть збитки в сумі 300 млн для міністерства ПЕК. Більше збитків немає і уряд підтримує прийняття відповідного рішення», – розповів Володимир Литвин на прес-конференції у Палаці Потоцьких.

«Після того, коли це рішення було прийнято, зараз посипалися докори, застереження і пропозиції. Я висновок для себе роблю перший: Кабінет Міністрів повинен виступати єдиною обґрунтованою позицією; по-друге, треба уважно вивчити думку фахівців», – додав він.

На сьогодні, за словами спікера парламенту, існує пропозиція все-таки перейти на зимовий час, а згодом відмовитися від переходу на літній.

«Я думаю, що якщо прийняли помилкове рішення, то нічого страшного не буде, якщо ми визнаємо його помилковість», – наголосив Володимир Литвин.

За матеріалами: ZAXID.NET

Залишити відповідь

Next Post

Українці платитимуть до 500 гривень за "літній час"...

Українці будуть змушені платити від 82 до 500 гривень за перепрограмування електричних лічильників на “декретний час”, який ввела своєю постановою Верховна Рада. Про це заявив начальник управління НКРЕ Владислав Попович, повідомляє прес-служба міністерства. Попович підкреслив, що великі проблеми виникли у сфері комерційного обліку електроенергії на оптовому та роздрібному ринку. “Рішення […]