Про податок на розкіш…

Базову ставку оподаткування для доходів понад 25 прожиткових мінімумів (більше 26 тис. грн.) планується підвищити до 20%, заявила перший заступник голови Адміністрації президента Ірина Акімова.

Раніше податок на розкіш мали платити ті, хто отримує більше 15 тис. грн. “В законопроекті закладена прогресивна шкала для рівня доходів понад 25 прожиткових мінімумів, тобто це понад 26 тисяч гривень. В цьому випадку пропонується базову податкову ставку підвищити до 20%”, – зазначила Акімова. Також перший заступник голови АП додала, що в іншому новому законопроекті продублюють норми, які пропонував віце-прем’єр, міністр соцполітики Сергій Тігіпко – посилення оподаткування при купівлі предметів розкоші, яхт, літаків, машин представницького класу, введення податку на нерухомість. Разом з тим Акімова підкреслила, що завдяки введенню податку на багатство держбюджет може отримати додаткові 500 млн грн. на рік, які підуть на соціальні ініціативи президента. Як повідомлялось, в законопроекті “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо запровадження податку на багатство”, який в кінці 2011 року розробили в Мінсоцполітики, передбачалося, що ставка прибуткового податку буде підвищуватися для зарплат понад 15 прожиткових мінімумів.
За матеріалами: ТСН.

Залишити відповідь

Next Post

Про конкурс краси “Міс Львів-2012”...

14 березня, Львівський оперний театр перетвориться на плацдарм конкурсу краси “Міс Львів-2012”. Традиційно журі обиратиме найкрасивішу дівчину міста. Цього року організатори здивують захоплюючим гранд-шоу. На сцені виступатимуть відомі зірки: гурти “Не Ангели”, “Мірамі”, співаки Маша Собко, Ляна Новак, Кіше, Олександр Божик, Аріна Домскі. Ведучі свята – Маша Собко та Кіше. […]