Про подальше функціонування стадіону «Арена-Львів»

arena14 березня, в облдержадміністрації на нараді під керівництвом начальника обласного управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Володимира Лавріна було обговорено особливості подальшого функціонування стадіону «Арена-Львів». В обговоренні взяли участь представники Львівської міської ради, Державних підприємств «Арена Львів» та «Дирекція з будівництва об’єктів до ЄВРО 2012 у м. Львові». Про це нам повідомили у Львівіській ОДА.

Як розповів головний архітектор області Володимир Лаврін, на сьогодні доходи від господарської діяльності стадіону не дозволяють покривати витрати на його утримання. Він також додав, що з початку 2013 року фінансування стадіону з державного бюджету припинено.

Під час наради присутні обговорили стан справ щодо завершення будівництва стадіону та введення його в експлуатацію у повному обсязі, а також проведення на стадіоні культурно – масових заходів у 2013 році. Окрім цього було розглянуто стан виконання плану дій  (дорожньої карти) з передислокації футбольного клубу «Карпати» на стадіон «Арена Львів».

Читайте також:

Відбудеться Мега концерт “ДЗІДЗЯ”

Залишити відповідь

Next Post

Кожен українець випиває за рік майже12 літрів алкоголю

Міністерство охорони здоров’я оцінює рівень щорічного споживання чистого умовного алкоголю (100-процентний спирт) на душу населення в Україні 11,5-11,8 л. Про це на прес-конференції повідомив головний нарколог МОЗ, директор Українського медичного й моніторингового центру з алкоголю й наркотиків МОЗу Анатолій Вієвський. “У нас виходить приблизно 11,5-11,8 л. Отож, з них більш […]