Про переваги електронної звітності на брифінгу в Золочівській МДПІ

novunuМинулого тижня перший заступник начальника Золочівської МДПІ Первухіна Ольга Петрівна провела брифінг для представників місцевих ЗМІ.
Ольга Петрівна повідомила , що Золочівська МДПІ успішно справилася з виконанням доведених завдань на 2012 рік . Так, протягом січня – грудня 2012 року інспекцією забезпечено виконання прогнозних показників як до Державного, так і до місцевого бюджетів. До державної скарбниці надійшло 21793,6тис.грн (101,0%)., до місцевого бюджету – 55046,0 тис.грн (113,4 %). У порівнянні з минулим роком надходження зросли до державного бюджету на 6676,4 тис.грн , до місцевого – на 10188,7 тис.грн. Таким чином, створюється додатковий ресурс для підвищення соціальних стандартів як в регіоні, так і в державі загалом.
Також, Первухіна О.П. зазначила , що з метою забезпечення платників податків якісними послугами в органах ДПС, створення сприятливих умов для зручного ведення бізнесу запроваджена система електронного звітування, що суттєво скорочує кількість часу, необхідного для дотримання податкового законодавства. Крім цього, було проінформовано представників ЗМІ про зручність та переваги подання звітності в електронному вигляді, а саме : економія робочого часу платників; своєчасне оновлення програмного забезпечення при введенні нових звітних форм; забезпеченні повного захисту інформації; автоматичний розрахунок підсумкових або розрахункових рядків звітності, що зводить до мінімуму арифметичні помилки . Відмітила, що ДПС України розширює перелік сервісних послуг, які надаються органами податкової служби. Зокрема, «Податковий асистент» – повідомлення платників податків про податкові ризики, які податківці виявлятимуть під час моніторингу їх господарської діяльності. Також , актуальним на сьогоднішній день є функціонування сервісу «Заповнення декларації про майновий стан і доходи». У разі отримання посиленого сертифіката відкритого ключа кожний громадянин України зможе відправити в електронному вигляді декларацію про майновий стан і доходи практично не виходячи з дому та інше.
На завершення зустрічі Ольга Петрівна зазначила, що за консультаціями щодо подання звітності в електронному вигляді, отримання посиленого сертифіката відкритого ключа можна звертатись в:
– центр обслуговування платників податків Золочівської МДПІ за адресою : вул.. Лермонтова, 1, за тел.. 4-24-20, 7-10-34;
– сектор реєстрації користувачів при Центрі сертифікації ключів ДПС України, який розташований у приміщені Центру обслуговування платників податків м. Львова за адресою: 79003, м. Львів, вул. Стрийська, буд. 35, каб. 133, тел.: (032) 297-39-85, (032) 297-39-89.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю.

Залишити відповідь

Next Post

До уваги водіїв! Синоптики попереджають про ожеледицю на дорогах, сніг та туман!

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології, завтра, 29 січня, на дорогах області – ожеледиця. Погода буде хмарною із проясненнями. Часом невеликий сніг та мокрий сніг. Місцями туман. Температура повітря вночі 4-9˚ морозу, а вдень від 2˚ морозу до 3˚ тепла. Державтоінспекція Львівщини закликає водіїв обов’язково враховувати дорожні та погодні […]