Про новий порядок бюджетного відшкодування ПДВ

Постановою Кабінету Міністрів України від 25.01.2017 №26 затверджено новий Порядок ведення Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість (далі – Порядок).
Міністерство фінансів України відповідно до Порядку забезпечує автоматичну обробку інформації ДФС та Казначейства щодо даних Реєстру та щоденне оприлюднення Реєстру на своєму офіційному веб-сайті, крім інформації про реквізити поточного рахунка платника податку для перерахування бюджетного відшкодування.
Оновлення даних Реєстру не здійснюється у вихідні, святкові та неробочі дні. Платники ПДВ можуть моніторити інформацію щодо своїх заявок. Наразі тривають роботи по виявленню технічних помилок та їх усуненню.
Для обговорення роботи реєстру та зворотного зв’язку з користувачами на форумі за адресою http://vatforum.minfin.gov.ua кожен може висловити побажання та поставити запитання щодо функціонування реєстру.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Ковалика Михайла Ярославовича

Ковалика Михайла Ярославовича вітають із 60-ти річчям дружина Іванна, дочка Наталя із сім’єю, син Ігор із сім’єю і дочка Уляна із сім’єю та вся родина. Ваш ювілей – не тільки ваше свято, Радіють всі, і друзі, й рідні теж. Хай Бог пошле ще років багато, Здоров’я, щастя, радості без меж! […]