Про недругів рідної мови – із гумором!

21 лютого в усіх без винятку школах відзначали Міжнародний день рідної мови. І це чудово, адже це ще одна нагода нагадати всім про неоціненну роль мови в житті нації, народу. І в Тростянецькій ЗОШ І-ІІ ст. не оминули увагою цієї важливої події.
Учні дуже старанно готувалися до відзначення цього свята, тому й вдалося воно на славу. Директор школи Савчук А.Ю. розповів його історію, після чого заохотив дітей до цікавої бесіди. Юні декламатори натхненно читали поезії про рідну мову, за це кожен із них отримав заздалегідь роздруковані вислови видатних людей про роль мови в житті суспільства, афоризми філософів, крилаті вислови тощо.
Юні актори лялькового театру Адамик А., Коваль А., Майстерська Н., Моськін Д., Мужинець Р., Чирко М. під керівництвом учителя української мови та літератури Сидорович Л.В. підготували невеликі інсценівки всіма улюбленого, але трохи призабутого П.Глазового. Усім присутнім дуже сподобалися театральні мініатюри «Кухлик», «Зубрить дід англійську мову», «У столичному зоопарку», «Турок», «Найсильніша мова» та інші. Яскраві декорації лише підсилили враження від гумору неперевершеного майстра слова Павла Прокоповича.
Учитель української мови та літератури

Сидорович Л.В.

Залишити відповідь

Next Post

Міжнародний день рідної мови у Золочівському професійному ліцеї

«Всі найголовніші іноземні мови можна вивчити за шість років, але для вивчення своєї недостатньо цілого життя» — Вольтер Мова стосується кожної людини, адже науково доведено, що від мови залежить і мислення. У країнах світу люди різняться за своїм менталітетом та світоглядом не тільки через традиції та релігійні переконання, а і […]
Золочів.нет