Про милість і вдячність родичам | Маркіян Шашкевич (відео)

Щороку 3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Створення умов для осіб з особливими потребами, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних, визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Символічно сьогодні, у День людей з інвалідністю, передаємо Львівському обласному осередку ГО “Українська спілка інвалідів” спеціально адаптовані для дітей відеозаписи байок та повісток Маркіяна Шашкевича-спільний проєкт, започаткований з нагоди 210 річниці від дня народження Будителя Галичини учнями, вчителями Золочівського ЗЗСО І-ІІІ ст №2 ім. М.Шашкевича та ГО «Золочів.нет», а також випускниками закладу – священнослужителями УГКЦ.

Повістка М.Шашкевича “Про милість і вдячність родичам”. Учасники: Вероніка Кальченко, Александр Газнай, Антон Сенчакович, отець Степан Галай.

Next Post

Наживо: програма "Вітання" (відео)

Добрий день шановні глядачі інформаційного порталу «Золочів.нет». Щонеділі в прямому етері програма «Вітання», в якій ми будемо вітати іменинників, що протягом тижня відсвяткували своє День народження, а також Ми в прямому етері можемо привітати Ваших рідних, близьких зі знаменними подіями, або це Ви зможете зробити за номером 0673540434. Ведуча – […]
Вітання