Про Міжнародний економічний форум

Понад 600 учасників із 25 країн світу з’їхались на 11 Міжнародний економічний форум. Статус “українського Давосу” мала забезпечити урядова присутність.

Запрошували Прем’єр-міністра, та приїхав його заступник – Сергій Тігіпко. Для урядовця день почався з екскурсії львівськими автобусами. Місцева техніка Тігіпкові сподобалась, особливо – ціною.

“Те, що тут 90% українського, і те, що все це набагато дешевше, ніж європейське, практично вдвічі – оце, як мені здається, дуже важливо”, – сказав віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко.

Перейшовши до зали засідань, пан Тігіпко заявив: уряд намагається домовитись з Росією про дешевший газ, бо не хоче піднімати тарифів для населення.

Форум у Трускавці традиційно є майданчиком для спілкування бізнесу – і між собою, і з владою.

“Ми розраховуємо, як місто, на те, що цей форум є певним інструментом просування, надання інформації, переконання інвесторів, що сюди треба приходити, тут можна робити бізнес, заробляти з користю для всіх”, – сказав начальник міського управління зовнішньоекономічних зв’язків Сергій Кіраль.

“Наш досвід є доказом того, що тут є вражаючі можливості для розвитку. Я буду заохочувати всіх західних інвесторів, аби вони принаймні приїхали сюди подивитись”, – каже генеральний директор торгівельної мережі Майкл Гаррісон.

Один з гостей форуму – Харківський губернатор. Михайло Добкін каже – приїхав не на переговори, а просто представити свою область та з великої дружби.

“Ми відкриті одне для одного і готові поділитись своїми можливостями, і нам цікаво, чого зуміли досягнути в економіці наші друзі із Львівської області”, – сказав голова Харківської обласної держадміністрації Михайло Добкін.

Місто-господар форуму – Трускавець – отримує від цього іміджеву користь. І водночас – представить власні чотири інвестиційні проекти.

“Це проекти в інфраструктуру міста. Оскільки в нас база лікувальна і готельна потужна достатньо, в нас ще є деякий недолік в інфраструктурі. Тобто спортивно-розважальний напрямок для нас дуже важливий”, – сказав перший заступник міського голови Трускавця Юрій Яворський.

Організатори форуму та самі інвестори кажуть – користь від таких зібрань не можна порахувати у гривнях, адже після кожного форуму частину ідей втілюють в реальні проекти.

За матеріалами: 24 канал