Про лихих товаришів | Маркіян Шашкевич (відео)

Софія Салабай

Щороку 3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Створення умов для осіб з особливими потребами, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних, визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Символічно сьогодні, у День людей з інвалідністю, передаємо Львівському обласному осередку ГО “Українська спілка інвалідів” спеціально адаптовані для дітей відеозаписи байок та повісток Маркіяна Шашкевича-спільний проєкт, започаткований з нагоди 210 річниці від дня народження Будителя Галичини учнями, вчителями Золочівського ЗЗСО І-ІІІ ст №2 ім. М.Шашкевича та ГО «Золочів.нет», а також випускниками закладу – священнослужителями УГКЦ.

Повістка М.Шашкевича “Про лихих товаришів”. Учасники: Софія Салабай, Орест Миськевич, Андрій Петрович Пуківський, отець Тарас Жуковський.

Next Post

У центрі Золочева люди викликали швидку до чоловіка (відео)

6 грудня у Золочеві біля стоянки таксі люди виявили чоловіка, який лежав біля паркану. Викликали швидку. Медики забрали чоловіка до лікарні, надали необхідну допомогу. Дякуємо, що є небайдужі, котрі не залишають людину в небезпеці, адже на вулиці вже холодно. Поділіться цим у соцмережах:
Золочів