Про фінансування ремонту доріг …

Голова Львівської обласної ради Олег Панькевич погодив розпорядження про фінансування будівництва та ремонту доріг зі спецфонду обласного бюджету у 2012 році.

Згідно з одним із документів, затверджено перелік доріг комунальної власності, будівництво, ремонт, реконструкція яких здійснюватиметься коштом субвенції з обласного бюджету у 2012 році, на що виділено 7,6 мільйона гривень. Ці кошти розподілено між районами Львівщини рівними частинами. Відповідно до другого розпорядження, встановлено перелік об’єктів (доріг загального користування), на яких цього року планується ремонт, і на які виділено загалом 20,5 мільйона гривень. Кошти виділено на ті ділянки доріг, які в найгіршому стані і нагально потребують ремонту.Розпорядження має підписати голова Львівської облдержадміністрації. Про це нам повідомили у Львівській обласній раді.

Залишити відповідь

Next Post

Львів знов перетворюється на книжкову столицю України

«Форум видаців у Львові» – це найбільший в Україні книжковий ярмарок, що має статус Національного згідно з Указом Президента України. Це найбільша культурна подія року, яка уже 19 рік поспіль стає святом слова, авторів та читачів. Значення Форуму видавців зростає з кожним роком, про що засвідчує насичена програма ярмарку, якісного […]
Золочів.нет