Про електронне декларування державних службовців

internetБуська ОДПІ нагадує, що відповідно до Прикінцевих положень Закону України від 14.10.2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» (далі – Закон №1700) у 2016 році службові особи, які на день початку роботи системи подання та оприлюднення декларацій займають згідно зі статтею 50 цього Закону відповідальне та особливо відповідальне становище, до яких у тому числі віднесено посади державної служби категорії «А» та «Б», зобов’язані подати щорічні декларації за минулий рік у порядку, встановленому цим Законом, протягом 60 календарних днів після початку роботи системи.
Звертаємо увагу, що термін подачі електронних декларацій відповідно до Закону №1700 за 2015 рік посад державної служби зазначених категорій спливає 30 жовтня 2016 року.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Залишити відповідь

Next Post

Львівська облрада змінила план об'єднання громад у п'ятьох районах

Під час сесії 25 жовтня Львівська обласна рада змінила плани об’єднання територіальних громад у п’ятьох районах області. У такий спосіб депутати Львівської облради частково узгодили план об’єднання територіальних громад, прийнятий у липні 2015 року, із постановою Кабінету міністрів. Депутати зменшують кількість територіальних громад через те, що у попередній версії рішення ЛОР виходило […]