Про “двоякі стандарти”, кіоски “для любих друзів” та площу Вічеву у Золочеві

Наш сюжет про питання, яке все більше турбує мешканців Золочева: чому досі розрита площа Вічева та коли на ній наведуть лад?

На відео Ви бачите як виглядає площа станом на 16 лютого 2019 року. Ще 20 жовтня 2017 року тут розпочали роботи по реконструкції. Станом на тоді потрібна була сума понад 33 млн. грн. Але роботи зупинені, бо кажуть, що нема коштів.

На цю площу також кошти були виділені за лобіюванням нардепа Тараса Батенка. Також підприємець Ігор Бартків готовий був дати декілька мільйонів гривень.

Загалом минулого року баталії довкола площі та кінотеатру наробили доброго галасу, а добудову до кінотеатру міський голова назвав “захопленням площі Вічевої”, а рішення суду “незаконним”. Питання щодо добудови кінотеатру досі відкрите – триває судова тяганина.

Але нещодавно виплило ще одне питання щодо площі – це про можливе встановлення чи то може будівництво з фундаменту так званих “кіосків”.

Про все детально дивіться у відео сюжеті.

Залишити відповідь

Next Post

Новини за тиждень | 17.02.2019

У програмі “НОВИНИ ЗА ТИЖДЕНЬ” від 17 лютого 2019 року Ви дізнаєтеся про таке: – У школах Золочева, де навчаються учасниці нещодавнього конфлікту обговорили проблему булінгу. – Зустріч з Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Павелом Пешеком. – “Прощання з колядою” у Золочівській школі №4 та у храмі Миколая Чарнецького. […]