Про дорогу “Ясенівці-Залісся”

15 липня 2018 року у  соцмережах появилася інформація про жахливий стан дороги “Ясенівці-Залісся”, що у Золочівському районі (на фото).

Наступного дня у  Золочівській РДА повідомили наступне:

“16 липня 2018 року, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник провів огляд стану дороги загального користування С140741 Ясенівці-Залісся, де у зв’язку із несприятливими погодними умовами, які супроводжувалися дощами великої інтенсивності, пошкоджене дорожнє покриття та частково основа дороги, із утворенням розмивів значної глибини.

У виїзді на проблемну ділянку дороги взяли участь сільський голова Ясеновецької сільської ради В. Мисак, директор філії “Золочівський райавтодор” О. Дупелич, головний спеціаліст сектору розвитку інфраструктури і будівництва Ю.Шевчук. На даний час силами філії “Золочівський райавтодор” проводяться роботи з відновлення проїзду на дорозі Ясенівці-Залісся.”

Також про цю дорогу говорили під час ХХVІІІ (позачергової) сесії Золочівської районної ради. Зокрема, про кошторис говорили депутати Станіслав Федина та Василь Ляшовський і виконуючий обов’язки голови районної ради – Андрій Леськів.

Детальніше дивіться у відео.

Фото, відео дороги: Михайло Підлиський.

Залишити відповідь

Next Post

Про пільгові перевезення говорили на сесії Золочівської районної ради

Про пільгові перевезення говорили під час ХХVІІІ (позачергової) сесії Золочівської районної ради. Зокрема депутат районної ради Станіслав Федина запропонував, щоб було більше роз’яснення щодо пільгових перевезень. Начальник Фінансового управління Золочівської районної державної адміністрації Львівської області Галина Мудра розповіла, що було виділено 600 тис. грн. на пільгові перевезення і всі кошти […]