Про дорогу “Ясенівці-Залісся”

15 липня 2018 року у  соцмережах появилася інформація про жахливий стан дороги “Ясенівці-Залісся”, що у Золочівському районі (на фото).

Наступного дня у  Золочівській РДА повідомили наступне:

“16 липня 2018 року, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Нижник провів огляд стану дороги загального користування С140741 Ясенівці-Залісся, де у зв’язку із несприятливими погодними умовами, які супроводжувалися дощами великої інтенсивності, пошкоджене дорожнє покриття та частково основа дороги, із утворенням розмивів значної глибини.

У виїзді на проблемну ділянку дороги взяли участь сільський голова Ясеновецької сільської ради В. Мисак, директор філії “Золочівський райавтодор” О. Дупелич, головний спеціаліст сектору розвитку інфраструктури і будівництва Ю.Шевчук. На даний час силами філії “Золочівський райавтодор” проводяться роботи з відновлення проїзду на дорозі Ясенівці-Залісся.”

Також про цю дорогу говорили під час ХХVІІІ (позачергової) сесії Золочівської районної ради. Зокрема, про кошторис говорили депутати Станіслав Федина та Василь Ляшовський і виконуючий обов’язки голови районної ради – Андрій Леськів.

Детальніше дивіться у відео.

Фото, відео дороги: Михайло Підлиський.

Залишити відповідь