Президент нагородив загиблого Віталія Бахура орденом Богдана Хмельницького III ступеня

bahurПетро Порошенко 20 червня 2014 року підписав УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 543/2014 “Про відзначення державними нагородами України”.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу у Збройних Силах України Президент нагородив орденом Богдана Хмельницького III ступеня, старшого лейтенанта БАХУРА Віталія Володимировича (посмертно). Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво  Президента України.

Нагадаємо, що мешканець Золочівщини, Віталій Бахур, загинув в ніч на 14 червня, у збитому терористами  військово-транспортному літаку Повітряних сил Збройних сил України ІЛ-76. На борту літака, окрім 9 членів екіпажу, перебували 40 військовослужбовців. Усі вони загинули.


Залишити відповідь

Next Post

Зміни до Порядку обліку платників

З 06.06.2014 року набув чинності наказ Міністерства фінансів України від 22.04.2014 № 462 “Про внесення змін до Порядку обліку платників податків і зборів”, яким передбачається: – щоденне оприлюднення на єдиному державному веб-порталі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та […]