Президент заклав капсулу на будівництві нового заводу ТзОВ «Електроконтакт Україна» у Бродах

kapsula18 серпня 2016 року у місто Броди, що на Львівщині, завітав із робочим візитом Президент України Петро Порошенко та голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. Під час візиту відбулося закладання капсули на будівництві нового заводу ТзОВ «Електроконтакт Україна».

“Німецькі, французькі власники своєю гривнею голосують за нашу з вами Незалежність, якої зараз за тиждень виповниться 25 років, за створення нових робочих місць, за сплату податків, за наше європейське майбутнє. “- сказав Петро Порошенко.

“Хочу сказати, що до цієї сьогоднішньої події, це насправді визначна подія в житті «Електроконтакт Україна», ми йшли протягом майже 10 років. Ми мріяли про те, щоб збудувати великий сучасний потужний завод. “- розповів генеральний директор підприємства Андрій Гаврильчик.

“Я хочу Вам усім сердечно подякувати за досягнення у попередні роки. Я думаю, це теж був поштовх до будівництва заводу в Бродах. Маю на увазі спочатку старт в Перемишлянах у 2007 році, потім у Золочеві. Маємо успіхи лише завдяки вам. У вас чудова команда. І я бажаю Вам також у Бродах всього найкращого та успіху.” – звернувся до колег із ТзОВ “Електроконтакт Україна” директор з виробництва материнської компанії Nexans autoelectric Dumler Reinhold.

Новий завод матиме дві тисячі робочих місць, для його будівництва інвестовано 1 мільярд гривень. Отож, з нетерпінням чекаємо відкриття нового заводу, яке заплановане на перший квартал 2017 року.

Залишити відповідь

Next Post

Преображення Господнє або Яблучний Спас

19 серпня християни святкують Преображення Господнє. Його ще називають Яблучним Спасом, у цей день прийнято святити яблука та інші фрукти та овочі. Свято Преображення Господнього існувало вже в IV ст., про що свідчать повчання і слова Єфрема Сіріна й Івана Золотоустого. Мати Костянтина Великого, свята рівноапостольна Єлена, побудувала на горі […]