Президент відповів Садовому: «Сміття треба прибирати, а не робити на ньому велику політику»

poroshenkoПрезидент Петро Порошенко висловився проти політизації проблеми із вивезенням сміття у місті Львові. Про це він заявив у телефонній розмові з міським головою Львова Андрієм Садовим. Про це інформує сайт президента.

«Сміття треба прибирати, а не робити на ньому велику політику», – наголосив Глава держави. Йдеться, за його словами, про безпеку одного з найбільших міст України та його мешканців. Саме це й викликає найбільшу стурбованість.

Президент доручив відповідним органам розібратися з причинами трагедії і пообіцяв повне сприяння Львову з боку центральних органів влади у вирішенні проблеми, що склалася.


Залишити відповідь

Next Post

На Львівщині СБУ затримала тюремників-корупціонерів

На Львівщині Служба безпеки України спільно з прокуратурою викрила корупційну схему, організовану працівниками пенітенціарної служби. Старший інспектор відділу нагляду і безпеки однієї з виправних колоній Львівщини разом із спільником – старшим оперуповноваженим внутрішньої безпеки ДПтС – систематично вимагали гроші із засуджених або їх родичів за можливість передачі до колонії заборонених […]