Презентація навчального посібника архиєпископа Ігоря Ісіченка

23 лютого 2012 р. у золочівському Замку відбудеться презентація навчального посібника архиєпископа Ігоря Ісіченка «Історія української літератури: Епоха Бароко (XVII-XVIII ст.)», опублікованої нещодавно львівським видавництвом «Святогорець».

Початок заходу о 11.00 год. Вхід вільний.

Про книгу

Посібник присвячений розглядові українського літературного життя ранньомодерної доби, виокремленої професором Дмитром Чижевським, як доба Бароко. Ідучи за програмою університетського курсу історії української літератури, книга систематизує текстовий масив XVII-XVIII ст. відповідно до жанрової структури, в доступній для студентів формі пропонує фаховий аналіз найвідоміших писемних пам’яток цієї доби, здійснюючи його на широкому суспільно-культурному тлі. Автор нагадує універсальні ознаки стилю бароко та приділяє увагу самобутності його українського різновиду. Окремо розглядаються ключові для ранньомодерної епохи поняття Контрреформації, сарматизму, «козацького бароко».

Про автора

Архиєпископ Ігор Ісіченко (УАПЦ) – професор Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, дослідник української літератури Х-XVIIІ ст.

 Повідомив о. Йоаким Ковальчук, ЧСВВ

Залишити відповідь

Next Post

Відзначили 23 річницю з дня виведення радянських військ з Афганістану

Кажуть, що у кожного своя війна. Зрештою, як і свій мир. Але миру багато ніколи не буває, а війна – це завжди зло, незважаючи від років, чи віків, або намірів. Це – виявлення, найперше, людського егоїзму. Особливо, коли йдеться про теперішні «молоді» війни, як приміром, нещодавній, так званий, «афган». , […]