Презентація книжки Віктора Коваля “Герої неоголошеної війни”

26 жовтня 2016 року у  Золочівській центральній районній бібліотеці відбулася презентація книжки журналіста Віктора Коваля “Герої неоголошеної війни”.

Під час презентації згадували героїв війни, що триває на сході, також поїздки журналістів і громадських активістів із Золочева у зону АТО. Зачитували рядки із книжки.

Ця книга про тих золочів’ян, котрі героїчно боронили нас від окупанта. Сумними рядками у книжці лягли спогади про тих, хто поклав своє життя за незалежність України.

Віктор Коваль подякував усім, хто прийшов на презентацію та усім, хто боронить та боронив Україну від ворога на сході. Побажав усім миру аби не лилася кров.

Залишити відповідь

Next Post

Оподаткування ПДВ постачання імпортованих товарів

ДФС України листом від 18.10.2016 р. № 22481/6/99-95-42-01-15 надано роз’яснення щодо визначення бази оподаткування податком на додану вартість операцій платника податку з постачання на митній території України товарів, раніше ввезених таким платником податку на митну територію України. Зазначено, що згідно з п. 188.1 ст. 188 Податкового кодексу України база оподаткування […]