Презентація європейських регіонів-партнерів “Міста Європи” до Днів Європи у Львівській області

У Львівському Палаці мистецтв, 10 червня 2011 року,  відбулась дискусія для представників дипломатичних установ, акредитованих у Львові, в рамках художньої виставки презентації європейських регіонів-партнерів “Міста Європи” до Днів Європи у Львівській області. На заході були присутні голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк, голова Львівської облради Олег Панькевич, заступник Львівського міського голови Василь Косів, представники дипломатичних кіл, громадські діячі, митці, науковці.

“Львівщина не лише географічно, але й ментально у Європі. Вдев’яте ми відзначаємо Дні Європи. Це потрібно для того, щоб українці знали про Європейський Союз і про те, чому Україна вибрала шлях до Європи. Сьогоднішня зустріч ще раз підкреслює стратегію нашої держави щодо європейської інтеграції. Ми проводимо велику роботу для того, щоб розширити міжнародні економічні зв’язки регіону”, – зазначив Михайло Цимбалюк.

“Ми розуміємо, що в країнах Європейського Союзу сьогодні є ті цінності, до яких має прагнути наше суспільство і наша держава. Це свобода слова, свобода вільного національного розвитку, високий соціальний захист, матеріальне благополуччя, пенсії та ін. Нам до цього обов’язково треба йти. Але від нас залежить, як швидко ми до цього прийдемо.”, – про це сказав голова Львівської обласної ради Олег Панькевич у своєму виступі.

В рамках заходу свої роботи із зображеннями європейських міст продемонстрували відомі львівські художники Орест Скоп та Петро Сипняк.

Про це повідомляють прес-центри ЛОДА та Львівської обласної ради.

Залишити відповідь