Прес-конференція щодо ситуації біля кінотеатру у Золочеві

16 травня у  студії “Золочів.нет” свою позицію щодо ситуації біля кінотеатру висловили голова Золочівської районної ради Олег Банах, голова Золочівської районної державної адміністрації Володимир Недзельський та голова Громадської ради при Золочівській РДА Ірина Габрієль.

Ірина Габрієль зачитала звернення, яке було прийнято представниками громадських організацій на сьогоднішньому засіданні.

Нагадаємо, що після Дня відкритих дверей у кінотеатрі, понеділок 14 травня 2018 року у Золочеві розпочався із нового “кіно”.

Із самого ранку на бульварі Сковороди мер встановив палатку з кріслами і прапорами. Молоді особи спортивної зовнішності ламали паркан, як потім виявилося зі слів мера, це його 2 сини. А згодом, Ігор Гриньків почав кувалдою громити стіну. Після такого “дебошу” мер заявив, що оголошує “голодування”.


Детальніше дивіться у відео.
Золочівській міській раді,
Золочівській районній раді,
Золочівській РДА,
Золочівському відділу поліції
у Львівській області,
Інвестору Ігорю Бартківу.

ЗВЕРНЕННЯ

У зв’язку з подіями, що відбуваються біля золочівського кінотеатру,
громадські організації закликають сторони конфлікту до порозуміння. Адже, ця ситуація негативно впливає на імідж Золочівщини.
Ми, як представники громадських організацій, висловлюємося проти збурення громади та закликів до ворожнечі. А також, проти різного роду провокацій, маніпуляцій та дестабілізації.
Такий соціальний проект, як кінотеатр однозначно потрібен, оскільки крім барів та ресторанів молоді у Золочеві майже немає де відпочивати. Також жителі Золочева хочуть бачити місто з відремонтованими вулицями та площами.
В цей складний для України час вимагаємо від міського голови Ігоря Гриньківа та інвестора Ігоря Бартківа сісти за стіл переговорів, полишити власні амбіції, знайти компроміс, дотримуючись законності з обох сторін, прийняти спільне рішення на користь жителів міста Золочева та району.
Також, звертаємося до правоохоронних органів вплинути на ситуацію, що склалася, заради дотримання норм закону і не допущення всілякого роду безчинства і хуліганських дій.
Маємо надію, що інцидент довкола золочівського кінотеатру найближчим часом буде вичерпано і в Золочеві запанує мир та спокій.

16.05.2018 р.