Прем’єра «Коли у світ з’являється людина»

5 і 6 травня у Львові у Першому українському театрі для дітей та юнацтва о 18:00 відбудеться  прем’єра  вистави «Коли у світ з’являється людина» за однойменним  твором Мартіна Гекманнса, за підтримки  Гете-інституту в Україні.

Нестандартна  історія  нестандартної особи.  Це подорож в глибини підсвідомості, де зберігаються наші прагнення і бажання. Це розмова з собою під час кризи,  це реквієм цивілізації, яка йде в небуття  і гімн душі, яка прагне бути щасливою. Вистава  розповідає історію Бруно: народження, дитинство, пошук шляху, успіх, створення сім’ї, кризові переживання, хвороба, смерть. І це все? А що таке життя? За Бруно женуться внутрішні голоси, що розповідають йому його життя, немов воно вже проминуло. Вони набувають форм і втручаються у справи: в образах тітки та Тіни, переодягнені у час, тіло, друга, продюсера та поліцію. Та Бруно бажає більшого ніж просто йти протоптаною стежиною. Чоловік приходить у світ, невпевнений, допитливий, податливий до спокус – що приготував для нього світ?

Залишити відповідь

Next Post

У Skype можна створювати смайлики з своїх портретів

Сервіс інтернет-телефонії Skype представив додаток для Facebook, який дозволяє створити смайлик на основі власних фотографій. Про запуск програми говориться у блозі Skype. За допомогою програми користувач може зробити смайлики двох видів – статичні та анімовані. Статичний смайлик створюється на основі будь-якого знімку користувача, завантаженого на Facebook. Для отримання анімованого смайлика […]