Прем’єра вистави «Лускунчик» у ЦДЮТ

7 грудня у Золочівському ЦДЮТ пройшла прем’єра вистави «Лускунчик», яку підготували вихованці музично-драматичного гуртка «Балаганчик».

Актори всіма силами намагались створити образи своїх персонажів щоб донести до глядача, що добро, щирість перемагають байдужість та егоїзм; що необхідно вірити в чуда і вони прийдуть у твоє життя, а від тебе залежить чи будеш їх помічати, приймати і радіти.

І хоча юні актори дуже хвилювались, їм вдалось подарувати глядачам приємний відпочинок, у якому були сміх і хвилювання, розчарування і радість. Та саме головне «що у цієї казки такий хороший кінець». Тому додому всі і глядачі, і актори повертались радісні та щасливі.

У виставі брали участь: Софія Любинецька – хресна; Анастасія Шургот – Марі; Олесь Андросюк – Лускунчик; Соломія Бойко – Луїза; Оксана – мати; Роман Співак – Мишільд; Артур Хоміцький- Мішульц; Діана Шуварик – принцеса Пірліпат; Юлія Токар – королева; Дмитро Масник –король.
Керівник Буртняк У.Ю.

Залишити відповідь

Next Post

До уваги платників податків!

Державна фіскальна служба України повідомляє про приведення алгоритму розрахунку реєстраційного ліміту (показник Σ Накл) у відповідність до норм пункту 2001.9 статті 2001 Податкового кодексу, зокрема сільськогосподарським підприємствам, які до 1 січня 2017 року застосовували спеціальний режим оподаткування податком на додану вартість, передбачений статтею 209, на підставі отриманих повідомлень-розрахунків коригування у […]