ПРЕМ’ЄРА! DZIDZIO – MARSIK (відео)

DZIDZIOГурт DZIDZIO презентує «космічну хітяру» на пісню «MARSIK».

Дзідзьо дуже любить дивитися фантастику, і вірить, що ми не одні у всесвіті, і як виявляється це правда. Дзідзьо, Лесик і Юлік познайомились з Марсіком і тепер у Дзідзя є новий друг з космосу, у якого він розпитує все про наше майбутнє, про те, як все влаштовано у космосі.

«Виявляється все влаштовано не так, як ми собі думали! Тепер DZIDZIO виходить на новий рівень! Ми будемо мати не тільки міжнародну популярність, але й в усій Галактиці, адже там говорять українською мовою!» – каже Дзідзьо.

Хто такий Марсік, звідки він, як потрапив на зйомки кліпу і чим закінчилася ця незвична історія знайомства? Всі інтриги гурт DZIDZIO разом з режисером Сергієм Ткаченком розкриває у новому кліпі. Але не розслабляйтесь – адже незабаром на вас чекає прем’єра і нового фільму про Марсіка.

«Наш новий фільм цього разу буде без цензури. Попереджаю, дітям то дивитися заборонено! Нехай батьки за тим прослідкують! Спеціально для дітей ми зняли кліп «MARSIK» – застерігає Дзідзьо.

Дзідзьо – Лесик – Юлік – Мейсон

Офіційний сайт: http://dzidzio.com

Залишити відповідь

Next Post

Щедрик по-золочівськи (відео)

Всесвітньо відома українська колядка “Щедрик” у виконанні Золочівських співаків. Колядку виконують: Ірина Федорчук, Ірина Скишляк, Ірина Весна та Соломія Федорчук. Слова: народні, музика: народна, обробка Миколи Леонтовича. Інформаційний партнер: “Золочів.нет”. Монтаж та зйомка: студія “Квест”. Поділіться цим у соцмережах:
Золочів.нет