Прем’єра: KALUSH – Мала в 19 (відео)

KALUSH
KALUSH

Гурт KALUSH випустив новий кліп “Мала в 19”. Про це редактору “Золочів.нет” повідомив моліст реп-гурту Kalush Олег Псюк.

“Всім доброго дня! В нас вийшла нова пісня, яка вже дуже давно лежала на поличці. Я дуже люблю цей трек, він для мене дуже цінний по багатьох причинах. Буду дуже вдячний всім хто підтримає нас та українську музику. Просто скинь цей кліп 3-4 своїм друзям. Дякую! Історія пісні: Цю пісню я написав десь рік назад. Якшо коротко, то це просто історія пошуку моєї «білобрової», з якою я зараз живу. Якшо хтось пам‘ятає історію трека «Не забуду» – 29.02.2020 я розійшовся з дівчиною, яка була важливою частиною мого життя. Це розставання було дуже не простим для мене, але так вже склалось.. На душі було не просто, і шоб залатати рану в мене була дуже велика кількість претенденток, але реально не було тієї якій це вдалось! Я не міг знайти ту з якою буде прям ідилія, без всяких сварок і непорозумінь. Без пріколу, в мене були стосунки тривалістю від однієї ночі до 3х тижнів, а все одна і та ж історія. Я реально шукав ту, в яку можу влюбитись, а мені знову попадались дівчата, від яких я міг взяти тільки одне. Я себе пробував накручувати, шо мол я влюбився в ту чи іншу і ми такі типу зустрічаємось, но то шото було не то, це якись лютий самообман. Я казав «я тебе люблю», но відчував, шо я не впевнений в цих словах. Чесно, я був впевнений на 100% шо це карма за моє розставання з Настею. І були думки, шо більше ніколи не зможу влюбитись, у вас було таке? Кожен раз коли я розумів, шо стосунків тут не збудувати, я просто прощався і тут починалось найцікавіше.. Ті самі дівчата мені дзвонили,писали, наярювали в інст, передавали послання через подруг, п‘яні дзвінки по ночах, ітд.. Очевидно було, шо їм прям не звично, шо з ними хтось може з такою легкістю попрощатись, я старався зі всіма розійтись на хорошій ноті, бо я просто шукав своє. «Мала в 19» – це не пісня про когось одного, там описуються десь 6-7 історій, які є просто одинаковими як 2 краплі води. Але посвячується ця пісня всім дівчатам, які в мене були з 01.03.20 по 01.03.21 Бо 1го березня 21го року, зовсім випадково і романтично, я зустрів свою «білоброву». Пройшло рівно 365 днів, рівно рік, шоб знайти свою «половинку». Хеппі енд”, – йдеться у повідомленні гурту KALUSH.

Next Post

Вітання для Романа Ганаса

Дорогого та люблячого брата, дядька та сина Ганаса Романа з Днем народження вітають сестра Оксана, племінниці Катя та Ніколетта, мама Ганна і тато Степан! Твій день народження – Найкращий привід для вітань! Тримай найкращі побажання Здоров’я, радості й кохань. Нехай щодень проміння сонячне Твою кімнату зустрічає. Нехай свій день почне […]
Вітання
Золочів.нет