Представлено першого заступника голови Золочівської райдержадміністрації

Представлено першого заступника голови Золочівської райдержадміністрації

7 вересня 2020 року голова районної державної адміністрації Василь Маркевич представив керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації першого заступника голови райдержадміністрації Бачинського Степана Івановича, під час апаратної наради. Про це “Золочів.нет” повідомили у  Золочівській РДА.

“Бачинський Степан Іванович призначений на посаду першого заступника голови Золочівської районної державної адміністрації з 7 вересня 2020 року розпорядженням голови райдержадміністрації від 4 вересня 2020 року №65/к.
Вітаючи новопризначеного заступника, Василь Богданович побажав йому натхнення та успіхів, ефективної командної роботи.
Степан Бачинський, у свою чергу, висловив сподівання на взаємодопомогу та взаємопідтримку з боку колег. Він також подякував голові за виявлену йому довіру, запевнив, що усвідомлює велику відповідальність за роботу та пообіцяв докласти максимум зусиль для вирішення першочергових проблем життєдіяльності району”, – йдеться  у повідомленні РДА.

Довідково:
Народився 27 червня 1988 року у селі Підлуби Яворівського району Львівської області. Базову вищу освіту за напрямком «Будівництво» здобув закінчивши у 2009 році Національний університет «Львівська політехніка».
Близько 10 років працював на підприємстві «Д-Мікс», пройшовши шлях від водія до директора з виробництва.

Next Post

На Львівщині відкрили кримінальне провадження за фактом наруги над могилою

На Львівщині слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом наруги над могилою. Про це інформують у полії Львівщини. Максимальне покарання, що загрожує 73-річному львів’янину – позбавлення волі на строк до трьох років. “У Городоцьке відділення поліції 5 вересня звернувся мешканець одного з сіл району. Чоловік повідомив, що на могилі його дружини […]