Представлено нового керівника поліції Львівщини

Новим керівником поліції Львівщини став колишній “беркутівець”, полковник поліції, учасник бойових дій  Василь Віконський.

4 вересня, Сергій Князєв представив особовому складу, а також працівникам ЗМІ та громадськості нового начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області – полковника поліції Василя Віконського. Про це повідомляє Головне управління Національної поліції у Львівській області.

«Я чітко та відповідально заявляю про це кадрове рішення. Полковник поліції Віконський відбув на схід України, де підрозділ, у складі якого він перебував, одним із перших вступив у двобій з російською армією та російськими найманцями. Він брав участь в операції із звільнення Слов’янська, а також у Краматорську, Артемівську, Дебальцевому, Вуглегорську. Під Іловайськом офіцер Віконський вивів з-під вогню свій особовий склад, у якому, нажаль, були загиблі, але своє завдання він виконав. Я познайомився з ним під час звільнення Маріуполя, де він був в солдатському однострої, в касці і з автоматом, разом зі своїми бійцями. У Широкіно його підрозділ виконував завдання на лінії розмежування – не в другій-третій лінії оборони. Він така людина – отримав завдання, перехрестився і пішов виконувати, тому я з великою повагою ставлюсь до цього офіцера, який з часом став дуже ефективним менеджером на керівних посадах», – зазначив під час представлення Сергій Князєв.

Також Голова Національної поліції України окреслив основні завдання, які доведеться вирішувати Василю Віконському на новій посаді.

«Те, що із стройового офіцера вийшов такий адміністратор – було найпереконливішим фактором щодо призначення полковника Віконського на посаду очільника поліції Львівщини. Життя не стоїть на місці і поліції треба робити наступний крок, мабуть найважчий – необхідно звертати більше уваги на соціальну складову роботи поліцейських, на їх побут. Це житло, соціальні пільги, професійний ріст поліцейських – так званий «менеджмент» поліції. От такі завдання необхідно буде вирішувати полковнику поліції Віконському», – підкреслив Голова Нацполіції України.

Під час представлення нового керівника Нацполіції Львівщини  активісти зібрались на пікет, вимагаючи обговорити всіх кандидатів на цю посаду.

За даними ЗМІ, Василь Віконський повідомив, що три доби провів із «Беркутом» на Майдані. Проте вказівки, які надходили від вищого керівництва лише в усній формі, він не виконував.

Довідка. Василь Віконський, полковник поліції, несе службу в органах внутрішніх справ України з 2003 року, учасник бойових дій. Попередня посада – начальник Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області. Народився у 1981 році на Івано-Франківщині, одружений, виховує доньку. Освіта вища, кандидат юридичних наук.

Нагадаємо, генерал поліції третього рангу Валерій Середа, попередній керівник Головного управління Національної поліції у Львівській області, призначений начальником Департаменту забезпечення діяльності Голови Національної поліції України.

Next Post

В Золочівському замку відбудеться виставка художника Петра Григорійчука

Із 6 вересня по 31 жовтня 2019 року у Золочівському замку експонуватиметься виставка живопису Петра Грегорійчука, приурочена до 105-річчя з дня народження митця. Про це “Золочів.нет” повідомили у Відділі наукового співробітництва, фандрейзингу та промоції Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницького та у Золочівському замку. Його творчість вирізняється особливою колористичною […]
В Золочівському замку відбудеться виставка художника Петра Григорійчука