“Правий сектор” йде на вибори!

25 жовтня в Україні пройдуть місцеві вибори всіх рівнів. Українці обиратимуть тих, хто у найближчі роки відповідатиме за якість нашого життя.

Обираємо не далеких депутатів Верховної Ради, а тих, хто має вирішувати наші з вами питання на місцевому рівні.

Наявна на 2015 рік система не дозволяла громадам повноцінно розв’язувати свої проблеми.

Зараз, після змін у місцевому самоврядуванні у нас з вами з’являються як нові можливості, так і нові виклики, що стосуються життя кожної української громади. Тому “Правий сектор” формує команди, що будуть брати участь у виборах усіх рівнів.

Наша програма чітко зазначає потребу розширення повноважень місцевих громад. Проте, ми категорично виступаємо проти насильного “добровільного” об’єднання сіл і міст в ОТГ рішенням зверху. Тільки члени громади повинні вирішувати як і з ким об’єднуватися.

Ми – авангард Майдану, який вигнав Януковича. З першого дня війни і до сьогодні захищаємо Україну на фронті. У нас немає олігархічних ресурсів на масштабну політичну рекламу й маніпулятивні виступи по телевізору. Ми звертаємося за підтримкою до вас — таких же як і ми простих громадян України.

Подумайте, хто вам ближче. Місцеві князьки, які понад 20 років перебувають при владі, перебігаючи щораз у нову партію або ваш сусід, який живе та господарює поряд з вами. Злодії з олігархічних партій Верховної Ради або добровольці та волонтери, які своєю жертовністю довели щире бажання успіху своєму краєві.

“Правий сектор” робить для державотворення чимало. З владними повноваженнями результативність помножиться!

“Правий сектор” йде на місцеві вибори, щоб повернути реальну владу українцям!

Підтримайте!

Голова партії «Правий сектор»
Андрій Тарасенко

Next Post

Готельно-ресторанний комплекс «У Шептицьких» запрошує на святкування урочистих подій

Наші бенкетні зали дозволяють прийняти 120 осіб у великому залі та 80 гостей у малому залі. Ми гарантуємо Вам бездоганне, уважне обслуговування, смачні страви української та європейської кухні. Жива музика у нашому ресторані стане чудовим доповненням до Вашого свята. «У Шептицьких» організують для Вас різноманітні святкування, бенкети, обслуговування груп, дитячі […]