Правоохоронці знешкодили угруповання, яке на замовлення робило підпали

Правоохоронні органи Одеської області під час спільної спецоперації знешкодили злочинне угруповання, яке на замовлення підпалювало майно підприємців та інших громадян по всій Україні. Про це повідомив у Facebook речник Генеральної прокуратури Андрій Лисенко.

“Завдяки спільно вжитим слідчо-оперативним заходам та процесуальному керівництву правоохоронці вийшли на слід та наразі затримали 4-х представників злочинної групи, які переховувалися на території Одеси.

Угруповання працювало на замовлення, а саме – займалося підпалами майна: будинків, автомобілів підприємців та інших громадян.

Останній підпал приватної власності зафіксовано декілька місяців тому на території Лиманського району Одеської області.

Вживаються заходи для встановлення замовників цих злочинів та притягнення їх до відповідності.

Спецоперацію з метою ліквідації злочинної групи проведено за участі прокурорів Одеської місцевої прокуратури №4, співробітників Одеського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, слідчих Суворовського відділу поліції та працівників Батальйону поліції особливого призначення Головного управління Національної поліції в Одеській області.” – повідомляє Андрій Лисенко.

Залишити відповідь

Next Post

Робота: потрібен водій

Відділ освіти Золочівської РДА запрошує на роботу водія шкільного автобуса Скварявської ЗОШ І-ІІІ ст. для перевезення школярів зі сіл Стадня та Гончарівка до школи у с. Скварява та у зворотному напрямку. За довідками звертатись у відділ освіти.  Контактний тел. : 42154. Начальник Відділу освіти Золочівської РДА Бартошик В. З. Поділіться […]
Робота