Правоохоронці розслідують кримінальне провадження щодо незаконно вивезеного сміття на території Золочівського району

Правоохоронними органами Золочівщини розслідується кримінальне провадження щодо незаконних схем вивезення сміття з міста Львова. Про це “Золочів.нет” повідомили у прокуратурі. 

“Золочівською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 239 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що в період з жовтня 2016 року по травень 2017 року на території Золочівського району Львівської області, виявлено незаконно вивезене сміття, невстановленими слідством особами.
В ході досудового розслідування з’ясовано, що такі факти мали місце у с.Хильчиці Золочівського району Львівської області, де виявлено одну купу побутового сміття, у с.Скварява Золочівського району Львівської області, де виявлено дві купи побутового сміття, у с.Струтин Золочівського району Львівської області, виявлено дві купи побутового сміття, у с. Якторів Золочівського району Львівської області, де виявлено купи побутового сміття, яке розміщено у розсип на площі 33 квадратних метрів.
Одночасно інформую, що в під час проведення досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні встановлено транспортний засіб та водія, за допомогою якого було здійснено вивіз сміття на територію Словітської сільської ради.
Проте, на даний час необхідно встановити і інших осіб, які здійснювали вивіз сміття на територію району у зв’язку із цим просимо відгукнутись осіб, які є небайдужими до довкілля та могли стати свідками несанкціонованого вивезення відходів.” – про це “Золочів.нет” повідомив в.о. керівника Золочівської прокуратури Роман Андрес.

У прокуратурі просять осіб, яким відомі зазначені вище обставини забруднення території  звертатись в Золочівську місцеву прокуратуру чи СВ Золочівського ВП ГУ НП у Львівській області.

Залишити відповідь

Next Post

З земельними спорами у суд або до міської чи сільської ради

У Золочівську місцеву прокуратуру продовжуються надходити численні звернення стосовно незаконного, на думку заявників, захоплення земельної ділянки, неналежної межі земельної ділянки сусіда, сприяння виділенню земель та з інших земельних питань. Інформую, що з 15 липня 2015 року набув чинності новий Закон України «Про прокуратуру» відповідно до якого прокуратура позбавлена так званого […]