Правом на податкову знижку у цьому році скористалося 349 мешканців Золочівщини

podatkovaЗа вісім місяців 2013 року 357 громадян Золочівського району подали до податкової інспекції декларацію про майновий стан та доходи, реалізуючи своє право на податкову знижку. За цей період 349 декларантів вже отримали належний надмірно сплачений податок на доходи фізичних осіб в сумі 347,8 тис.грн.
Нагадуємо , що правом на отримання податкової знижки громадяни можуть скористатися упродовж всього року. Для цього їм необхідно подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за місцем проживання. В декларації зазначається сума річного оподатковуваного доходу, підстави для надання такої знижки, сума та документи, які підтверджують витрати.
Довідкову інформацію можна отримати в Центрі обслуговування платників податків Золочівської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області ( м. Золочів, вул. Лермонтова ,1 , зал №3 або за телефоном 7-10-34)

Інформаційно-комунікаційний сектор

Залишити відповідь

Next Post

Відбудеться футбольний турнір «День пям’яті Михайла Цесціва»

В суботу 21 вересня відбудеться футбольний турнір «День пям’яті Михайла Цесціва» капітана Словітського футбольного клубу у 80 – х роках. У турнірі будуть брати участь: Фк « Будівельник» Словіта ( ветерани ) Фк «Сокіл Золочів» ( ветерани ) Фк «Енергія Львів» ( ветерани) Початок турніру о 12 :00 год! Місце […]