Правда і міфи про ЗЕЛ

1. Навчання у ЗЕЛ передбачає обов’язковий вступ на економічний факультет. Міф.
Вивчення економічних дисциплін не є перешкодою до обрання професії, не пов’язаної з економікою. Випускники ЗЕЛ стають студентами різноманітних факультетів- гуманітарних, природничих та інших. Окрім того, у 10-му класі ліцеїсти мають змогу обрати профіль навчання – гуманітарний або природничо – математичний, що значною мірою сприяє якісній підготовці до ЗНО.
2. Оплата за навчання у ліцеї становить 400 грн на місяць. Міф.
Оплата за додаткові навчальні послуги у ліцеї становить 50 гривень на місяць (додаткові предмети за вибором, гуртки, розвиток матеріальної бази, а також колективні консультації до ЗНО).
3. Навчальний план у ЗЕЛ перевантажений додатковими дисциплінами, внаслідок чого щоденний розклад ліцеїста налічує 9 уроків – Міф.
Максимальна кількість занять на день становить 7 уроків, навчальний план складено відповідно до програмних вимог та вікових особливостей ліцеїстів.
4. У ліцеї «зрізають» оцінки – Міф.
Жодного «зрізання» навчальних балів у ліцеї не відбувається. Окреме зниження балів у новоприбулих ліцеїстів, яке спостерігається у першому семестрі навчального року, зумовлене адаптаційним періодом, звиканням дитини до нових умов, вимог, методів. Педагоги розробили систему діагностування, моніторингу навченості ліцеїстів з метою виявлення можливих проблем їх подолання.
5. У ліцеї відбувається постійна плинність кадрівМіф.
Упродовж останніх років у ліцеї сформувався постійний склад педагогічних працівників, де кожен якісно виконує покладені на нього обов’язки і таким чином робить свій внесок до здійснення спільної мети.
6. Золочівський економічний ліцей уже не той, що раніше Правда.
За 18 років існування ліцей зазнавав постійних змін. Але ці зміни були позитивними, якісними, конструктивними, такими, що виникали на вимоги часу, який теж не стоїть на місці. Залишатися ліцеєві таким, яким він був на момент створення, означало б зупинитися у розвитку. Саме зміни є запорукою досвіду, перспективи, успіху.
Ковалик Н.Ю. вчитель української мови і літератури

Залишити відповідь

Next Post

Свято Останнього дзвоника у Вороняцькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Навіть рясний весняний дощ не став на перешкоді цієї важливої події. По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено свято Останнього дзвоника […]