Працівники ТЦК та СП починають приймати рідних військовослужбовців на базі ЦНАПів у Львівській області: графік

Від завтра, 16 квітня, щовівторка і щочетверга з 09:00 до 13:00 працівники ТЦК та СП, які відповідають за соціальний супровід, прийматимуть сім’ї військовослужбовців і ветеранів на базі ЦНАПів у нашій області, про це інформує ЛОВА.

“Наразі визначили 16 локацій. Це ЦНАПи у Стрию, Дрогобичі, Жидачеві, Сколе, Золочеві, Бродах, Буську, Камʼянці-Буській, Радехові, Червонограді, Сокалі, Жовкві, Старому Самборі, Турці, Борині та Новояворівську. Там соціальні працівники ТЦК та СП прийматимуть звернення від членів сімей загиблих воїнів, зниклих безвісти, тих, хто потрапив у полон, а також від ветеранів війни і поранених оборонців.Найближчим часом розширять перелік ЦНАПів, куди по консультацію від працівників ТЦК та СП можуть звернутися сім’ї наших захисників і захисниць.
Психосоціальну допомогу безкоштовно можна отримати також в офісах Координаційного центру при Львівській ОВА, які ми розгорнули у всіх районах нашої області. Тут – докладніше: https://linktr.ee/coordination.centers.lviv
Виїзні прийоми у ЦНАПах – частина реформи соціальної складової у роботі ТЦК та СП. Наша область першою в Україні почала цю реформу. Згодом досвід Львівщини вивчатимуть та впроваджуватимуть інші області”, – повідомляє Максим Козицький/Львівська ОВА.

Next Post

ДБР завершило розслідування провадження щодо незаконного збагачення колишнього одеського військкома

Працівники ДБР завершили розслідування кримінального провадження щодо незаконного збагачення колишнього начальника Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, повідомляє пресслужба ДБР. “У ході розслідування було встановлено факти придбання членами сім’ї фігуранта дороговартісних автомобілів на території України з подальшим переміщенням за кордон, а також факти придбання елітної нерухомості за кордоном, […]
ДБР