Працівники бібліотеки провели літературно-тематичний вечір для військових

bibliotekaУже стало доброю традицією у працівників відділу обслуговування Золочівської центральної районної бібліотеки проводити літературно-тематичні вечори для воїнів в/ч 3080 у нашому місті.
5 червня працівники ЦРБ Іннна Джегур та Оксана Кармазин разом з бібліотекарем військового шпиталю Марією Холіною провели літературну годину “Маркіян Шашкевич і Золочівщина”.

Минуть роки, творитимуть культуру інші покоління, появляться нові таланти, між ними і геніальні, але ніколи нащадки не забудуть тих, хто перший на сторожі рідної культури поставив рідне слово – українське. На Україні таким будителем свідомості був Маркіян Шашкевич.

Джерело: http://biblioteka-zolochiv.blogspot.com/

Залишити відповідь

Next Post

Конференція «Це була депортація!» (відео)

31 травня відбулась конференція «Це була депортація!» Територія Лемківщини, Холмщини і Підляшшя, Надсяння, Любачівщини – споконвічних українських земель зазнала загарбницького втручання, що привело до депортації з рідних земель тисяч родин. Конференцію відвідала численна кількість викладачів і студентів Золочівського коледжу, члени суспільно-культурної організації «Родинне дерево». Доктор політичних наук, доцент кафедри міжнародної […]