Працівники Золочівського РВ ГУМВС провели навчально-виховну лекцію

milisijaПрацівники Золочівського РВ ГУМВС України у Львівській області провели навчально-виховну лекцію у Червоненському вищому професійному училищі.

Опероуповнуважений СКМСД Золочівського РВ Гевко Я.Г. спільно із Інспектором по роботі з населенням та громадськими формуваннями Дацко Т.П. з початком нового навчального року провели лекцію для першого та другого курсів Червоненського ВПУ на тему: «Правова відповідальність за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень дорослих та неповнолітніх».

В теперішній час ця тема є дуже актуальною саме для неповнолітніх тому що більшість з них під впливом алкогольних напоїв, наркотичних засобів вчиняють свої перші правопорушення. Під час лекції студентам та педагогічному колективу був представлений фільм, в ході перегляду якого вони самі могли переконатись до чого може привести вчинення правопорушень. В ході лекції неодноразово наголошувалось на тому, що сьогодні в Україні, як і у всьому світі, найвищою цінністю визначено забезпечення прав та свобод людини і громадянина. Особлива увага приділяється неповнолітнім, які є однією з найнезахищеніших верств населення, що обумовлює необхідність створення особливих умов для забезпечення та реалізації їхніх прав.

Інспектор по роботі з населенням
та громадськими формуваннями Золочівського РВ
Лейтенант міліції Т. П. Дацко

Залишити відповідь

Next Post

22 Міжнародний книжковий «Форум видавців у Львові» (відео)

Кожного року на Міжнародному книжковому «Форумі видавців у Львові» людно. І це ще один доказ того, що незважаючи на комп’ютерні технології, книжку люблять і читають. Щоб придбати книжкові новинки та поспілкуватися із їх авторами у Львів їдуть не лише з усієї України, але й з різних країн світу. Тут збираються […]