Прапорщика Віктора Долінського поховали на батьківщині в селі Нижній Олчадаєв

7 травня особовий склад спецпідрозділу «Ягуар» Національної гвардії України, провели в останню путь свого спів службовця, прапорщика Віктора Долінського.
Інструктор (гранатометник) взводу вогневої підтримки 4-ї роти спеціального призначення військової частини 3028 героїчно загинув 5 травня під час виконання службових завдань в ході проведення антитерористичної операції у Слов’янську від неправомірних дій сторонніх осіб.
Заупокійна молебень відбулась в місцевій церкві міста Калинівка, Вінницької області, де дислокується військова частина 3028.
Віддати шану Віктору прийшли рідні та близькі, друзі та товариші по службі, перша вчителька Віктора. Серед посадовців на церемонії також були присутні перший заступник голови обласної вінницької державної адміністрації Олександр В′юник, заступник начальника управління Західного територіального командування з виховної роботи полковник Олег Білий, старший офіцер групи виховної роботи військової частини, де проходив службу Віктор, майор Роман Липов’як, а також ветерани частини.
В останню путь військовослужбовця Національної гвардії України полку спеціального призначення «Ягуар» прапорщика Віктора Долінського проводжало близько тисячі осіб.


Про події 5 травня небагатослівно розповів капітан Томас Ругенюс, виконуючий обов’язки командира роти прапорщика Віктора Долінського: «Віктор входив у взвод вогневої підтримки, того дня разом зі своїм помічником вони висунулись на бронетранспортері в заданий район для виконання завдання…, їхній шлях зупинив вибух, можливо це був гранатомет, Віктор загинув на місці його помічник отримав поранення…».
Розповідає колишній заступник начальника полку спецпризначення «Ягуар» полковник запасу Ігор Зюбрицький: «Половину свого життя 34-річний Віктор Долінський служив Батьківщині та рідному народу. Після закінчення професійно-технічного училища, проходив строкову службу в Миколаївській частині внутрішніх військ 3039, з 2000 року пов’язав життя з військами правопорядку у якості військовослужбовця служби за контрактом нашого полку, мав вислуги 14 років, був справжнім фахівцем, спеціалістом у військовій справі».
Поховали Віктора на цвинтарі у рідному в селі Нижній Олчадаєв, Могилів-Подільського району. В нього залишилась дружина та 12-ти річний син.
Світла пам’ять про Віктора Долінського житиме вічно у наших серцях.
Майор Олег Тіхов
Фото Романа Ковальського