Позмагалися на відкритому кубку Львівської області з боччу

 Сильні духом спортсмени із порушенням опорно-рухового апарату позмагалися на відкритому кубку Львівської області з боччу, який відбувся 29 вересня 2015 року в місті Львові. Силами помірялися діти з особливими потребами Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та діти з інших Центрів.
Бочча – дуже цікава гра, що з’явилася ще в Стародавньому Римі кілька тисяч років тому. Це один із видів спорту, який є доступним для людей з особливими потребами. Адже правила гри прості, але потребують багато зусиль і вмінь.

У турнірі взяли участь команди з м. Львова та Львівської області. Директор Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Гураль Богдан Орестович вірив у перемогу тому були представлені дві команди з Центру “ Золочівські соколята -1“ і “ Золочівські соколята -2“ тренером яких є Кучер Ірина Степанівна.

Радісна та азартна атмосфера панувала не лише серед гравців, а й вболівальників. Завдяки наполегливості та активній підготовці до змагання діти з особливими потребами Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів посіли перше і друге місце у відкритому кубку Львівської області з боччу.

Професіоналізм наших дітей росте дуже швидко. Наших перемог ще багато попереду! Але … боляче усвідомлювати, що в інших містах є більш гідні умови для тренувань саме з бочча: є хороші рівні майданчики для гри, великий запас професійного інвентарю. Наприклад, хороший м’яч для подібної гри коштує немалі гроші, а він потрібен кожному гравцеві! Так хотілося б нашим діткам мати відмінний майданчик для гри і в Золочівському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів!

Водієві автобуса Борисяку Петру особливі слова подяки за уважне, чуйне ставлення та за активну допомогу спортсменам.

Ірина Кучер

Залишити відповідь

Next Post

Депутати розповіли, як у Золочеві збирають гроші з рибалок (відео)

Депутат міської ради Ігор Бартків під час чергової сесії міської ради розповів, як у Золочеві збираються кошти з рибалок. “Дивіться, яка склалася ситуація у Золочеві і переважно показують пальцем десь до міської ради. На Шевченківському озері, там є товариство, вони заплатили 100 грн і цілий рік ловлять рибу. На комсомольському […]