Позиція нардепа Тараса Батенка щодо вивозу львівського сміття на золочівське сміттєзвалище

Свою позицію щодо вивозу львівського сміття на золочівське сміттєзвалище повідомив народний депутат Тарас Батенко.

“Після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі, де загинув Андрій Вненкевич, депутат Жовківський міської ради від партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», наша позиція і далі залишається незмінною – проблему необхідно вирішувати комплексно, залучаючи європейський досвід. І величезним цинізмом з боку представників влади є намагання вирішити її, виключно, засипаючи сміттям кар’єри та сміттєзвалища навколишніх населених пунктів!

Прикро, що вже впродовж такого тривалого часу, проблема львівського сміття не лише не вирішується, але й загострюється.

Найважливіше, я був і залишаюсь на позиції, що завіз сміття зі Львова не може бути без погодження із громадою. Підтвердженням цього є тисячі підписів мешканців районів, де насильно планували облаштувати сміттєві полігони для вирішення сміттєвої проблеми Львова.

Наголошую, що лише, і тільки громада, має вирішувати чи приймати сміття зі Львова, чи ні, і таке рішення має бути уже погоджене органом місцевого самоврядування.” – про це повідомив у  Фейсбук нардеп Тарас Батенко.

Залишити відповідь

Next Post

Працівники Струтинського спиртзаводу протестували на автодорозі Львів-Тернопіль

14 червня 2018 року на автодорозі Львів-Тернопіль у селищі Озерна, що у Зборівському районі, проходила акція протесту працівників державного підприємства “Укрспирт”. “Сьогодні в нас по всій Україні проходить мирна акція від працівників спиртової галузі. Ми вимушено змушені були вийти на таку акцію протесту, тому що нас вже два тижні наразі […]