Пожежа сухої трави біля колії у Золочівському районі (відео)

Знову зловмисники продовжують випалювати суху траву. 26 березня 2020 року виникла пожежа сухої трави біля колії на околиці села Ясенівці, що у Золочівському районі.

Вітер миттєво розносив вогонь. Дим від горіння не лише розвіювався по населеному пункту, що утруднювало дихання для людей схильних до алергії та захворювань дихальних шляхів, але й створювалася задимленість на автодорозі Львів — Тернопіль, що може привести до непоправних наслідків.

Горе-палії, перш ніж підпалити суху рослинність, думайте про наслідки!

Нагадаємо, за випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок зі степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю або її залишків Кодексом України «Про адміністративні правопорушення» передбачено накладення штрафу на громадян від 170 до 340 грн, а на посадових осіб від 850 до 1190 грн.

Next Post

Магазин "М’ясні Лігуміни" відновлює свою роботу

Магазин “М’ясні Лігуміни”, що знаходиться на вул. Базарній у м. Золочів відновлює свою роботу. Починаємо працювати з вівторка 31 березня 2020 р. А також з вівторка ми будемо здійснювати доставку по місту (доставка від 500 грн. безкоштовна). Тел. +380986451919. Поділіться цим у соцмережах: