Повітряні сили ЗСУ знищили 2 склади боєприпасів, 10 броньованих машин та живу силу противника

Повітряні сили Збройних сил України знищили 2 склади боєприпасів,10 броньованих машин та ракету окупантів. Про це повідомляють у пресслужбі Командування Повітряних Сил ЗСУ.

“21 червня на Київщині та Донеччині підрозділами зенітних ракетних військ Повітряних Сил знищено два безпілотні літальні апарати російських окупаційних військ. Також підрозділом ЗРВ ліквідовано авіаційну ракету класу «повітря-поверхня» Х-59. Ударні групи штурмовиків та бомбардувальників, під прикриттям винищувачів, здійснили кілька авіаударів по ворожих позиціях. Ліквідовано до 10 бойових броньованих машин, живу силу противника, знищено два склади боєприпасів рашистів. 🇺🇦 Разом – до перемоги!”, -йдеться у повідомленні Командування Повітряних Сил ЗСУ.

Next Post

Звернення Президента Володимира Зеленського (відео)

Звернення Президента: “Сьогодні був день дуже активної зовнішньополітичної роботи – майже марафон телефонних переговорів. Збільшуємо коло тих, хто за кандидатство для України та додаємо впевненості, що рішення Європейської ради у пʼятницю буде позитивним. В усіх переговорах незмінно наголошую: сьомий пакет санкцій Європейського Союзу потрібен якнайшвидше. Росія має відчувати постійне посилення […]