Повідомте про прийнятого працівника органи ДФС

Золочівська ОДПІ нагадує, відповідно до ч. 3 ст. 24 Кодексу законів про працю України, повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації чи вповноваженим ним органом (особою) або фізичною особою до територіальних органів ДФС за місцем обліку їх як платника єдиного внеску за встановленою формою до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

– засобами електронного зв’язку із використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства в сфері електронного документообігу й електронного підпису;

– на паперових носіях разом із копією в електронній формі;
– на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж п’ятьма особами.

Інформація, що міститься в повідомленні про прийняття працівника на роботу, вноситься до реєстру страхувальників і реєстру застрахованих осіб відповідно до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Форму повідомлення про прийняття працівника на роботу затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 року № 413.

ГДІ з питань комунікацій

Залишити відповідь

Next Post

Ранкові тумани у Золочеві (відео)

29 вересня зранку у Золочеві була погана видимість, однією з причин якої був туман. У зв’язку з підвищеною вологістю повітря було важко дихати, адже вологість сприяла легкому поширенню диму від торфовищ, що горять у селах недалеко Золочева. Коли розвіявся туман повітря стало дещо чистішим, проте запах диму відчувається постійно. Поділіться […]