Повідомлення про прийняття працівника на роботу за новою формою

Золочівська ОДПІ повідомляє, постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» затверджено форму такого повідомлення.

Визначено, що повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Подати таке повідомлення слід до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:
– засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

– на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

– на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

Нагадуємо, відповідно до ст. 24 Кодексу законів про працю України працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування ЄСВ про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

ГДІ з питань комунікацій


Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Петра Юзви

1 липня Юзва Петро Павлович відзначає свій 50-ти річний ювілей. З цим святом його сердечно вітають дружина, діти, зять, невістка, онуки та свати. 50 – не привід для печалі, 50 – це зрілість золота, Нехай до ста, а може й далі Ідуть, не оглядаючись, літа! Нехай Бог зішле здоров’я й […]