Повідомити про відсутність світла відтепер можна на сайті “Львівобленерго”

На сайті «Львівобленерго» www.loe.lviv.ua у тестовому режим запрацював сервіс, де можна повідомити про відсутність електроенергії чи обірвані проводи електромереж. Про це “Золочів.нет” повідомили у прес-службі ПрАТ «Львівобленерго».

“Сервіс доступний у розділі «Чому немає світла» за адресою: http://loe.lviv.ua/ua/online_out
На цій сторінці можна дізнатись про причини відсутності світла в помешканні, а якщо за Вашою адресою інформації немає — можна одразу ж повідомити про це, скориставшись новим сервісом.
Аби повідомити про відсутність світла чи обірвані проводи електромереж на сайті «Львівобленерго», необхідно у відповідній формі вказати прізвище, ім’я та по батькові, точну адресу, контактний телефон, описати проблему та обрати район.
Додатково інформуємо, що некоректні чи недостовірні повідомлення від користувачів сервісу розглядатись не будуть.
Звертаємо увагу, що власністю ПрАТ «Львівобленерго» є кабельні і повітряні електромережі, які надходять лише до ввідного щитка будинку.
Тож якщо світло відсутнє тільки у Вашій квартирі чи лише частині багатоквартирного будинку — проблема у внутрішньобудинкових електромережах, які перебувають на балансі власників будинків. Відтак, у такій ситуації Вам потрібно звертатись до ОСББ, ЖЕКу, які обслуговують Ваш будинок, чи до аварійної комунальної служби.” – інформує прес-служба ПрАТ «Львівобленерго».

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Золочівський ремонтно-відновлювальний полк запрошує на урочистий захід

АНОНС: 03 травня 2018 року у м. Золочеві відбудеться урочистий захід з нагоди виведення Окремого ремонтно-відновлювального полку оперативного командування «Захід» із зони проведення антитерористичної операції на відновлення боєздатності. Початок заходу о 11.00 годин на площі Незалежності біля пам’ятнику В’ячеславу Чорноволу. Запрошуються всі бажаючі. Командування військової частини А2562