Повернено тіла (останки) 66 оборонців України

На підконтрольну уряду України територію сьогодні повернено тіла (останки) 66 оборонців України, інформує Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

“Захід здійснено зусиллями співробітників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими у взаємодії з Об’єднаним центром при СБУ, МВС України (Секретаріат Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин), ЗСУ (ЦУ ЦВС), ГУ ДСНС України у Сумській області, ДПС України, іншими представництвами структур сектору безпеки та оборони України. Дякуємо за сприяння Міжнародному комітету Червоного Хреста та особисто очільнику делегації МКЧХ Юргу Егліну. ЗСУ забезпечать перевезення репатрійованих тіл та останків до визначених державних спеціалізованих установ для передачі представникам правоохоронних органів та судово-медичним експертам для встановлення осіб загиблих”, – повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Next Post

В Україні не буде додаткових вихідних у Різдвяні та Новорічні свята у 2023 році

Через воєнний стан в Україні не буде додаткових вихідних на Різдво та Новий рік у 2023 році. Про це нагадали в Уряді. Отже, понеділки 25 грудня та 1 січня будуть робочими днями для всіх органів влади, державних підприємств та підприємств критичної інфраструктури. Приватний бізнес може встановлювати робочий графік на цей день на […]