Повербанки Xiaomi – чудовий інструмент для автономної роботи

Портативне заряджання необхідне для відновлення заряду великої кількості пристроїв. З її допомогою можна гарантувати працездатність девайсів та виключити дискомфорт. За відсутності зарядки можна використовувати автономне джерело – повербанк. Так званий зовнішній акумулятор потрібно зарядити один раз і надалі віддавати заряд іншим пристроям, забезпечуючи ідеальні умови для їх використання.

Такий пристрій став особливо актуальним для мандрівників, водіїв, туристів, а також тих, хто забуває зарядити смартфон або розумний годинник вдома. За посиланням https://comfy.ua/powerbank/brand__xiaomi/ можна знайти ідеальні повербанки від китайського бренду Xiaomi. Різноманітність моделей дозволить зробити вдалий вибір, ґрунтуючись на своїх запитах.

Особливості акумуляторів від Xiaomi

Дана техніка має кілька особливостей та переваг:

  • зовнішнє виконання (дизайн практично завжди буде впізнаваним, тому що він простий, лаконічний і водночас суворий);
  • якісні матеріали (майже завжди корпус виготовляється з міцного пластику чи металу, тому девайс витримає механічні ушкодження);
  • зручність (управління та функціональність зовнішнього акумулятора зрозуміла навіть новачкові, до того ж необхідні кнопки та роз’єми можна знайти за лічені секунди).

Як елементи живлення найчастіше виробник використовує деталі від LG або Panasonic. Всі повербанки універсальні, мають роз’єм USB зі струмом до 2,1 А.

Технічні характеристики

Одним з основних показників є ємність зовнішнього акумулятора. Вимірюється цей параметр у мАг, але на вибір є такі варіанти:

  • від 5000 до 10 000;
  • від 10 000 до 20 000;
  • від 20 000 до 26 000.

Параметра 5000 mAh достатньо для вирішення звичних завдань та зарядки смартфона або розумного годинника кілька разів. Для мандрівників та тих, хто їздить у відрядження, бажано підбирати акумулятори від 10000 mAh. Збільшення цього показника фізично збільшує вагу пристрою.

Технології заряджання

Важливо зробити правильний вибір, а насамперед потрібно вивчити та оцінити технології заряду:

  1. Стандарт. Найпростіше рішення у зарядці, звична швидкість віддачі ємності та доступна вартість пристрою;
  2. Quick Charge 2.0 Якщо порівнювати з простими пристроями, прискорення досягає 75%, параметр потужності відповідає 18 Вт, показник напруги від 5 до 12 А;
  3. Quick Charge 3.0. Поліпшене технологічне рішення, коли заряд до 50% буде відновлено лише за 30-40 хвилин. Потужність збільшується з 3.6 до 20 Вт.

Практично завжди зовнішні акумулятори доповнюються захистом від короткого замикання та перегріву. Навіть якщо переплутати роз’єми, то девайси, що підключаються, не будуть працювати, що також створює елемент безпеки і надійності у використанні.

Зовнішнє виконання

Практично всі повербанки незалежно від ємності мають 1-2 роз’єми USB, що дозволяє одночасно зарядити кілька пристроїв. Для акумуляторів Xiaomi характерний невеликий розмір, їх можна покласти навіть у кишеню для зручності носіння та використання надалі. У середньому ширина становить 70-80 мм, а висота близько 130 мм. Палітра відтінків стримана та в основному є чорні та сірі моделі.

Next Post

Запрошуємо дітей у літній табір на природі

Запрошуємо дітей віком 6-12 років у літній табір на природі! За детальною інформацією телефонуйте: 0972701452, 0966585310. Поділіться цим у соцмережах: