Послуги по мікроблейдингу у Золочеві

Перелік послуг спрямований на те, щоб дати вам можливість підкреслити природні переваги зовнішності, змінити та вдосконалити окремі зони, потурбуватися про збереження краси й молодості.
ПРОПОНУЄМО:
мікроблейдинг брів — практикуємо ручний метод (на ваш вибір — брови Д6, Softap, HDline¸ тіньова, волоскова, пудрова, піксельна, комбінована техніка);
✔️Волоскова техніка (брови 6Д), або ще називають волоскова техніка, найбільш натуральна техніка мікроблейдингу, завдяки якій брови будуть виглядати максимум природно.
✔️Пудрова техніка мікропігментування брів нагадує брови посипані спеціальною пудрою для брів, немає ефекту чіткого графічного краю, перехід кольору омбре, нагадує вдалий мейк брів.
✔️Комбінована техніка мікроблейдингу брів поєднує в собі волоскову і пудрову техніки, ще також має різні підвиди: волоски по всіх бровах, волоски до середини брів, пудра тільки на хвостиках брів, пудра по центру брів, чи пудра по всіх бровах.
мікроблейдинг губ — акварельна, пудова техніка, губи 3Д;
Мікроблейдинг дозволяє підкреслити природну красу губ, зробити їх колір насиченим, мінімально травмуючи ніжну шкіру губ. Дана технологія також застосовується для корекції брів, для додання досконалої форми і кольору. Вибираючи мікроблейдинг губ, можна забути про помаду і контурний олівець, в будь-який час доби , губки будуть виглядати доглянутими. Ефект на губах зберігається від року до трьох.
Мікропігментування дозволяє жінці надовго забути про губну помаду, контурний олівець і необхідності постійно підфарбовувати губи в повсякденному житті.
мікроблейдинг повік;
Зараз найбільш актуальною є міжвійка-стрілочка, яка починається і закінчується з ростом вій, надасть оку яскравість, візуально зробить вії густішими. Найбільш натуральний метод.
Стрілочка з виведенням також користується попитом у наш час, починається з ростом вій і виводиться на повіку. Форм даної стрілочки є багато, тому можна підібрати ту, яка підійде саме вам. Така стрілочка замінить вам щоденний макіяж.
Шановні клієнти, під час процедури мікропігментування майстер не може відволікатися, тому всі записи на консультації та процедури попередні, тел.: 096-135-34-87.
Адреса: салон “МАРАФЕТ”, вул. Кармелюка, 12 (біля великої Рукавички).

Залишити відповідь

Next Post

Виходець із Золочівщини Богдан Чіпак тричі встановив рекорд України

Сьогодні гостем нашої студії був Богдан Чіпак – незламний чоловік, виходець із Золочівщини, тричі рекордсмен України. Богдан отримав важку травму хребта, був паралізованим, ніхто не гарантував, що він буде ходити. Сьогодні він не лише ходить, а й тричі рекордсмен України, активний громадський діяч, керівник ГО “Подаруй надію” людям з інвалідністю […]