Посилено соціальний захист родин героїв АТО

З 13 листопада 2016 року набрали чинності закони, спрямовані на встановлення соціальної справедливості та врегулювання питання призначення пенсій особам, які стали інвалідами внаслідок безпосередньої участі в антитерористичній операції чи забезпечували її проведення, а також членами їх сімей та родинам загиблих.
Законом України № 1678-VIII “Про внесення змін до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” щодо призначення пенсії дружинам (чоловікам) загиблих (померлих) військовослужбовців, які зайняті доглядом за дітьми годувальника до досягнення 8-річного віку та проходять військову службу”, ухваленим Верховною Радою України 18 жовтня 2016 року, встановлено, що чинне право на пенсію в разі втрати годувальника, яке мають дружина або чоловік загиблих (померлих) військовослужбовців, що здійснюють догляд за дітьми до 8-річного віку, незалежно від того, працюють вони чи ні, поширюється і на дружин (чоловіків), які проходять військову службу.
Президент також підписав Закон України № 1673-VIII “Про внесення зміни до статті 3 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” щодо доповнення переліку осіб, які мають право на пенсії нарівні з військовослужбовцями строкової служби та членами їх сімей”. Це особи, які стали інвалідами у зв’язку з пораненням, каліцтвом, контузією або внаслідок захворювання, пов’язаного з безпосередньою участю в антитерористичній операції або забезпеченням її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах її проведення, члени їхніх сімей та члени сімей осіб, які загинули (померли) внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції або забезпечення її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах її проведення.

Начальник
об’єднаного управління І.Питльована

Залишити відповідь

Next Post

Відзначать 105-ліття від часу прочитання Франком знаменитого «Мойсея» у Золочеві

У рік Івана Франка відзначаємо ще один ювілей – 105-ліття від часу прочитання Франком знаменитого «Мойсея» у нашому Золочеві! У неділю, 27 листопада 2016 року, о 14.00, запрошуємо Вас на мистецький захід «Наш Франко. Великі роковини». Радо зустрінемо Вас у актові залі ЗолочівськоїЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Пам’ятаймо слова Великого Каменяра: […]