Відновлено пошкоджений вандалами Хрест (відео)

Як ми повідомляли раніше, Хрест, що знаходиться біля військового цвинтаря вояків Дивізії СС «Галичина», між селами Ясенівці та Червоне, було пошкоджено вандалами. 15 липня цей Хрест було відновлено.
Як повідомив інформаційному порталу «Золочів.нет» керуючий пошукової групи товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» у Золочівському районі  Ігор Кузьма, не байдужі люди,  побачивши наш репортаж, зголосилися і надали деталі до Хреста та допомогли із обладнанням.
До відновлення пам’ятного Хреста  долучилися пошуківці товариства  “Пам’ять”, Ярослав Дупелич  з КП ЛОР “Доля” з села Скварява, директор ПП “Княжі Лани”  Андрій Починок,  свободівці із міста Золочева,  приватний підприємець Володимир Хомич, Ігор Мудрий (магазин “Комора”, офіційний представник компанії “Штіль”). За підтримки голови сільської ради села Червоне було надано техніку. А також  було упорядковано кладовище Дивізії СС “Галичина”.
Слід відмітити, що Хрест встановлено в пам’ять усіх вояків, які загинули в липні 1944 року під час прориву з оточення Бродівського котла.

Нагадаємо, що 21 липня 2013 року на військовому кладовищі відбудеться перепоховання останків вояків та відтворення остатнього бою «Бродівського оточення».

Залишити відповідь

Next Post

Володимир Стець вітає свого швагра Василя Семеняка з ювілеєм

Сьогодні своє 50-ти річчя святкує Василь Семеняк. В цей радісний не тільки для пана  Василя Семеняка день, але й для усієї родини, шле свої вітання дорогому швагру Володимир Стець. Щоб ЕВРО було сховане в коморі, Щоб сало рохкало у дворі, Щоб в гаражі стояв Феррарі, В сараї-Лексус ще й у […]