Порошенко попросив Цукерберга відкрити український офіс Facebook

poroshenkoПрезидент України Петро Поршенко долучився до кампанії в українському сегменті мережі Facebook із закликами до голови мережі Марка Цукерберга з проханням про створення представництва Facebook в Україні. Пише Forbes.ua.
«Друзі, потрібно використовувати всі канали, щоб отримати реакцію глобальних офісів. Україна повинна отримати українське представництво Facebook», – написав він на своїй сторінці в мережі Facebook, додавши в копію сторінку Цукерберга.

Аналогічне повідомлення глава держави розмістив у своєму блозі на Twitter, помістивши логотип Facebook на Державному прапорі України.

Наразі український сегмент мережі адмініструють з Росії, що регулярно призводить до конфліктів навколо розміщення окремих повідомлень.

Кампанія із закликами відкрити представництво Facebook в Україні почалася напередодні сесії запитань і відповідей на сторінці Цукерберга, яка відбудеться 14 травня.

Dear Mark Zuckerberg,We have to use all available channels to get reaction from global companies. Ukraine does need a…

Posted by Петро Порошенко on 12 травня 2015 р.


0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Тарас Батенко звернувся до Прем'єра та Міністра юстиції з вимогою зобов'язати УПЦ (МП) внести зміни в свої реєстраційні документи

Народний депутат Тарас Батенко спільно з колегами-депутатами звернулися до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та Міністра юстиції України Павла Петренка з вимогою внести зміни в реєстрацію УПЦ МП, яка підпорядковується Російській церкві. “Моя позиція щодо нашого сьогоднішнього звернення до А. Яценюка та П. Петренка про вимогу зобов’язати УПЦ (МП), яка підпорядковується […]