Порошенко підписав указ щодо нацбезпеки з грифом “таємно”

poroshenkoПрезидент України ввів у дію рішення РНБО від 20 липня “Про невідкладні заходи щодо нейтралізації загроз державній безпеці”. Інформує телеканал новин “24”.

Підписаний сьогодні указ (з грифом “таємно”) починає діяти з дня опублікуваня, повідомляє офіційний сайт глави держави. Контролювати виконання цього рішення має секретар РНБО.

“Ми повинні вжити невідкладних заходів з протидії та нейтралізації загроз у сфері держбезпеки в умовах активізації зовнішнього втручання з боку Росії у внутрішні справи України, реалізації нею сценаріїв, спрямованих на дестабілізацію ситуації з використанням кримінальних, етнонаціональних і соціально-економічних чинників”, — заявив Порошенко на засіданні РНБО 20 липня.
Джерело: Телеканал новин “24”

Залишити відповідь

Next Post

У Києві міліція викрила мережу VIP-повій (відео)

Використовуючи додатки для смартфонів, сутенери створили «закриті групи», до складу яких входили жінки віком від 18 до 25 років. Зловмисники в режимі реального часу забезпечували учасниць цих груп заняттям проституцією. Під час обшуків вилучено майже 300 тисяч доларів США та понад 30 тисяч євро. Про це інформує прес-служба МВС України. […]