Порошенко дозволив часткову демобілізацію у липні

poroshenkoПрезидент України Петро Порошенко підписав указ Про звільнення з військової служби військовослужбовців, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період відповідно до Указу Президента України від 21 липня 2014 року № 607 «Про часткову мобілізацію».

Документ розміщено на сайті Адміністрації президента. Пише Громадське.

Зокрема, указом доручено Кабміну забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, пов`язаних зі звільненням з військової служби військовослужбовців.

Окрім того профільним відомствам доручено «провести звільнення з військової служби військовослужбовців, які були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період відповідно до указу президента України 21 липня 2014 року № 607 «Про часткову мобілізацію», у визначені терміни, перевезення звільнених з військової служби військовослужбовців до місць проживання (перебування) та забезпечення їх комплексної польової форми одягу за сезоном і харчування під час переміщення до місць проживання (перебування)».

Джерело: Громадське.


Залишити відповідь

Next Post

Техніка збройних сил США зайшла на територію України в межах навчань

На територію України з Угорщини в межах спільних українсько-американських військових навчань зайшла техніка Збройних сил США. Інформує 5 канал. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Олег Слободян. Нагадаємо, у квітні на Яворівському полігоні на Львівщині стартували спільні українсько-американські навчання. Вони триватимуть півроку. За цей час іноземні фахівці мають підготувати […]